Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program MC Míša září 2017

so 9. 9. Pohádkový les na Dubíku

Cesta Pohádkovým lesem s plněním úkolů a sladkými odměnami.
V cíli možnost společného posezení u ohně s opékáním buřtů. Rodinné vstupné 50 Kč. Pruty na opékání, chléb a pití na místě. Zápis na cestu 14. - 15.00 h.

 

út 12. 9. – Přivítání po létě

Po letních prázdninách se přivítáme s oblíbenými pohybovými říkankami. Zazpíváme si pár písniček a u toho si trochu zatančíme. Nebudou chybět hudební nástroje. Připravena je volná herna se spoustou hraček.

 

út 19. 9. – Tvoření s oblázky

Kamínky jsou výborným dostupným materiálem pro nejrůznější tvoření a nápadů na vyrábění právě z oblázků není nikdy dost. Přijďte si s námi vyrobit např. rozkošnou ježčí rodinku :) Vaše děti rozvinou jemnou motoriku a naučí se zase něco nového.

 

út 26. 9. – Cvičeníčko cvičení

Cvičeníčko je koncipované pro maminky s dětmi a zapojuje rytmus, písničky a všeobecnou motoriku. I maminky se mohou těšit na malé posilování :) Jako bonus připravíme opičí dráhu.

 

čt 21. 9., 16.00 h Návštěva hasičů

Sejdeme se přímo před hasičskou vrátnicí (Hasičská 125, Domoradice). Připravte si otázky, foťáky, čeká nás prohlídka hasičských prostor a hasičských aut. Vezměte s sebou (nebo místo sebe) tatínky. Možná to ocení víc než děti  Vstupné: 20,- Kč/dítě.

 

st 27. 9., 10.00 h Výšlap na Kleť

Na konci září připravujeme společný výšlap na nejvyšší vrchol Blanského lesa. Připraveno bude i malé občerstvení a hledání pokladu Kleťského skřítka. Vstupné: 20,- Kč/dítě.

 

Změna programu vyhrazena. Na návštěvu hasičů a výstup na Kleť prosíme rezervaci na mcmisa.ck@seznam.cz

 

Mateřské centrum Míša podporuje Město Český Krumlov.