Jdi na obsah Jdi na menu
 


Desatero MC

DESATERO MATEŘSKÉHO CENTRA MÍŠA

1. Do vnitřních prostor MC vstupujeme pouze v přezůvkách nebo v ponožkách.

2. Za dítě neseme veškerou odpovědnost my - rodiče. Své dítě hlídáme, aby nedošlo k úrazu po celou dobu pobytu v MC a neseme také odpovědnost za škody způsobené nedbalostí. 

3. Cena za návštěvu mateřského centra je 75,-- Kč za 1 dítě + jejich doprovod, druhé dítě 38,- Kč, každé další zdarma. Každý návštěvník se zapíše do knihy návštěv a zaplatí vstupné. Mimořádné akce mohou mít mimořádné vstupné. 

4. Do centra chodíme se zdravými dětmi. Prosím, buďte ohleduplní k sobě i ostatním a nevoďte do centra infekční děti i třeba jen při vašem podezření na začínající chorobu!! 

5. Děti vedeme k pořádku, před odchodem z MC Míša (zpravidla 15 min před koncem) společně uklidíme hračky a případný nepořádek, který jsme způsobili.

6. Organizované činnosti dle programu budou probíhat vždy na začátku setkání. 

7. Každý návštěvník se může občerstvit připravenými dobrotami, které jsou vždy na stole v kuchyňce. Kafíčko pro maminky je samozřejmostí. S jídlem a nápoji sedíme u stolu.

8. Šetříme vodou, elektřinou a materiálem. Třídíme odpad.

9. Toalety a prostory MC udržujeme v čistotě.

10. Uvítáme vaše nápady a připomínky k mateřskému centru.


O program a váš příjemný pobyt v MC se starají maminky, které pracují pro Míšu ve svém volném čase a dobrovolnicky, tedy bez nároku na finanční ohodnocení.