Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přijďte na vlastní kůži zjistit novinky v MC Míša

16. 1. 2014

Od ledna 2014 MC Míša změnilo vedení. Předsedkyní se stala Markéta Kašková, místopředsedkyní Lucie Stupková a komunikaci s veřejností zajšťuje Hanka Šustrová.

 

V novém roce jsme pro Vás přichystaly spoustu novinek

Tvoření: Upustily jsme od tradičního každotýdenního tvoření, které jsme ponechaly pouze dva úterky v měsíci. Nejrůznějšími výtvarnými technikami Vás zábavnou formou bude provázet Lucie Stupková.

Mimořádné akce: Vždy první úterý v měsící se pokusíme pro Vás a Vaše děti připravit zajímavou mimořádnou aktivitu (karneval, ateliérové fotografování, pyžámková diskotéka, měření očiček)

Cvičeníčko, cvičení: Třetí úterý v měsící jsme připravily cvičení. Pomocí říkanek, písniček a nejrůznějších pomůcek procvičíme tělo. Cvičení si pro Vás přichystá Markéta Kašková.

Nezměněmo zůstává oblíbené zpívání a říkanky od 10.30 každé úterý s Hankou Šustrovou.

Venkovní aktivity: Další novinkou, je každoměsíční aktivita mimo hernu. Čeká nás procházka ke krmelci, společné plavání, návštěva medvědů, pečení buřtů a výlety.

Určitě je v tomto roce na co se těšit, záleží jen na Vás co si vyberete.

 

Nejbližší aktuální události:

4. února se můžete těšit na Karneval. Přijďte si s pěknou maskou zatancovat, zasoutěžit a zkusit štěstí v tombole.

Zarezervujte si místo na emailu mcmisa.ck@seznam.cz nebo na telefonním čísle 603774526

 

4. března se můžete nechat zvěčnit při našem Ateliérovém fotografování. Udělejte si jednu, dvě, tři fotografie s rekvizitami od profesionálního fotografa.

Nutná rezervace času na emailu mcmisa.ck@seznam.cz. O podrobnostech (a cenách) Vás ještě budeme informovat.