Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 6. března - focení, pravidla kuchyňky, pozvánka na úterý 11. března

6. 3. 2014

Ateliérové fotografování 

img_4068.jpg

 

  V úterý 4. března jsme uspořádali Ateliérové   fotografování. Zde najdete odkaz na samostaný článek.

 

   Ale i tady musím prozradit, že Radka Viktorínová (www.photobyradka.cz) byla úžasná a přes 25 dětí, každé se svojí individuální náladou a potřebami, zvládla na jedničku. Patří jí velké dík a těšíme se na fotečky. Ty si můžete vyzvednout v úterý 18. března při programu MC Míša nebo kterékoliv další úterý.

 

 

 

 

 

Pravidla kuchyňky při MC Míša

V kuchyňce je zdarma k dispozici rozpustná káva, čaj, šťáva. Dále na stůl vždycky připravujeme nějaké sušenky, tyčky, abyste měli i co zakousnout. Budeme rádi, když občas přinesete nějaký domácí výrobek. V úterý 4. března přinesla Italka Sára výborné čokoládové sušenky ve tvaru motýlků. Ani nevíte, jak jsme si my i ostatní maminky pochutnaly!

Káva z presovače, stejně tak sušenky a sladkosti na stojanu u kanceláře RC Krumlík se řídí ceníkem RC Krumlík. Ceník najdete na stojánku.  

 

Prosíme, také, řiďte se pravidly provozu RC Krumlík, tedy např. pokud použijete nádobí v kuchyňce, umyjte ho a vraťte na své místo. Děkujeme. Věřte, že i tak máme spoustu věcí na uklízení, tedy budeme rádi, když v kuchyňce si každý po sobě uklidí. 

 

img_4075.jpg

Příští úterý 11. března

Kromě zpívání a herny zdobíme papírové taštičky. Máme připravené menší bílé. Pokud si ale budete chtít ozdobit nějakou jednobarevnou větší tašku, vezměte si jí s sebou.

 

Těšíme se na vás!