Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 3. dubna - Pozvánka na úterý a čtvrtek, věrnostní soutěž, anketa

4. 4. 2014

 Pozvánka na úterý 8. dubna

V úterý 8. dubna nás čeká příprava na Velikonoce. A to jak v podobě tvoření, tak v pomazánkové soutěži.

img_5122.jpg

Při tvoření si uděláme krásnou jarní dekoraci na stůl - kuřátko v hnízdě. Jednoduchým slepováním jí budete mít raz dva a většinou zvládnou udělat starší děti.

 

Po soutěži v pečení nás čeká soutěž v pomazánkách. Vytvořte svojí nejoblíbenější pomazánku, namažte jí na rohlík a dozdobte. Hlasování proběhne zase anonymně tak, že budou moct hlasovat všichni příchozí. Tedy vítáme i ty,  kteří neradí doma něco v kuchyni připravují, ale jen rádi ochutnávají. Výherce opět obrží poukázku do kuchyňských potřeb v hodnotě 200 Kč.

 

A aby toho nebylo málo, čeká nás prezentace firmy Hamé. Kdo budete chtít, můžete se u stolku firmy seznámit s jejich produkty pro děti a ochutnat.

 

Pozvánka na čtvrtek 10. dubna

Ve čtvrtek 10. dubna 2014 se chystáme k českokrumlovským hasičům. Chvilku před 16 hodinou se sejdeme před hasičskou vrátnicí v Domoradicích (Hasičksá 125). Připravte si otázky, foťáky, čeká ná prohlídka hasičských prostor a hasičských aut. Vezměte s sebou i tatínky. Možná to ocení víc než děti.

 

Věrnostní soutěž

Od úterý 8. dubna vyhlašujeme věrnostní  soutěž pro všechny maminky, které stihnou do června 2014 přijít na naše akce minimálně osmkrát. Akcí do konce školního roku plánujeme 14, tedy máte velkou šanci, že to stihnete. Pro všechny naše skalní příznivce máme přichystanou odměnu.

 

Anketa

Je pro nás důležité vědět, co si myslíte, co byste rádi změnili, co se vám líbí a co třeba ne. Proto jsme vymysleli anketu a podle jejích výsledků bychom chtěli chod MC Míša přizpůsobit vašim potřebám. Budeme tedy rádi za vyplnění. Více o anketě si přečtete zde.