Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 27. února - buchtičková soutěž, fotky z našich akcí, maminky sobě, pozvánka na úterý 4. března

27. 2. 2014

Buchtičková soutěž má svého vítěze

img_3584.jpg

V úterý 25. února jsme uspořádaly první soutěž domácích výtvorů. Tentokrát sladkých buchet a koláčů.

 

 

Sešlo se spoustu druhů - pečených, nepečených, moderních i klasických dobrot. V hlasování nakonec vyhrála stará dobrá klasika - výborné nadýchané malinké svatební koláčky od Zdeňky Kaliankové.

 

img_3589.jpg

 

 

 

Ta získala poukázku na kuchyňské potřeby v hodnotě 250 Kč. Ještě jednou gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným. Díky velkému zájmu určitě v budoucnu zopakujeme zase se slanou variantou.

 

 

 

 

 

Rezervace na pyžámkovou diskotéku

 

Už se to blíží!  Od 1. března (sobota) přijímáme rezervace na Pyžámkovou diskotéku, která bude 1.dubna 2014. Bohužel počet míst je z kapacitních důvodů omezen. O Pyžámkové diskotéce si  můžete přečíst zde.

 

Fotky z našich akcí

img_3562.jpg

Fotodokumentujeme všechny úterky i venkovní akce.

Na náš web z kapacitních důvodů dáváme jen ochutnávku, všechny fotky v plné kvalitě umísťujeme na mcmisa.rajce.net Zde si je můžete i stáhnout.

Fotky jsou zaheslované, je nutné zadat jméno (mcmisa) a heslo (maminka).

 

 

 

 

 

 

Maminky sobě

Chtěli bychom podpořit všechny ty z vás, které něco vyrábí, prodávají, jakkoliv se zajímavě realizují při rodičovské dovolené. Proto jsme udělali rubriku Maminky sobě (záložku najdete v horním menu) se zajímavými odkazy na vaše webové stránky. Pokud nemáte svoje internetové stránky, nevadí, umístíme sem například jen fotografii a kontakt. Napište nám na e-mail nebo se s námi domluvte v úterý osobně. 

 

Příští úterý

Nezapomeňte, v úterý 4. 3. je Ateliérové fotografování (více o něm v programu na březen). Kdo se nechce fotit, může jít do herny, je normálně otevřená. Jen polovina přední části bude pro fotografování uzavřená. Pokud se chcete na fotografování odhlásit či přihlásit, dejte vědět, co nejdříve. Děkujeme.