Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 24. dubna - co s sebou v úterý, podněty a připomínky našemu městu, zajímavé akce Krumlíku

24. 4. 2014

 Pozvánka na bonusové úterý 29. dubna

Měsíc duben nám dal 5 úterý, tedy jsme udělali bonusové úterý, který bude obsahovat všechny aktivity plus něco navíc. Tedy:

cvičení s Markétou v 9,30 (tentokrát na koberci v herně)

zpíváníní a říkanky s Hankou v 10,30

tvoření s Luckou od 9,00 do 11,30 - na tvoření budeme vyrábět prostírání šité na míru. Přineste si tedy vše, co se dá zalaminovat a má vaše dítě rádo - fotky, oblíbené obrázky, jméno dítěte, cokoliv. Pak obrázek dozdobíte a zalaminujete.

A k tomu bonus:

Otevřené dveře s pediatrem MUDr. Violou Fürstovou od 9,00 do 11,00 hodin. Téma je očkování, ale můžete se jí ptát na cokoliv ohledně dětí. Sedět bude u Petry Cajthamlové v kanceláři a bude čekat na vaše dotazy. Více zde

 

Podněty a připomínky k našemu městu

Často se nám stává, že nám říkáte výtky k městu Č. Krumlov. Proto jsme se rozhodli všechny vaše podněty a připomínky sepsat a přednést je přímo starostovi. Pokud tedy máte cokoliv, co se týká bezpečnosti dětí, jejich vyžití, praktických záležitostí s dětmi, prosím, kontaktujte nás. Můžete tak učinit jakoukoliv formou (napsat e-mail, říct nám to osobně v úterý 29. 4. nebo 6. 5., hodit vzkaz do schránky dole v Krumlíku u naší nástěnky). Děkujeme.

 

Pozvánka na akce Krumlíku

Zveme vás na zajímavé akce Krumlíku a to:

Jak vybudovat a udržet kvalitní vztah 13. května, více zde 

Bachovy květové esence 15. května, více zde ,v tento den nezapomeňte také na naší akci na dopravním hřišti u DDM, více v květnovém programu