Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 20. února 2014 - změna termínu do Homol, knihovna MC Míša, pozvánka na úterý a čtvrtek

20. 2. 2014

Změna termínu výletu do Homol

Bohužel 13. března je výluka mezi Křemží a Boršovem nad Vltavou a bylo by obtížné kočárky přendavat z vlaku do autobusu. Rozhodli jsme se tedy přesunout výlet do Mateřského a rodinného centra Homole na 20. března, o týden později. Veškeré časy zůstávají stejné. Více se dozvíte v programu na březen.

 

Knihovna MC Míša

Vzhledem k tomu, že MC Míša funguje již od roku 2005, nastřádalo za tu dobu spoustu pěkných knížek. Knihovna obsahuje knihy o výchově, výživě, ale především mnoho knížek pro děti, hlavně od Walt Disneyho. Pokud máte zájem, můžete při MC Míša si knihovnu projít a jakékoliv knížky si půjčit domů. Za vypůjčení se neplatí, pouze záloha 100 Kč, kterou vám vrátíme, až nebudete chtít knihovnu využívat. Vypůjčení je velmi jednoduché a rychlé.

Knihovna obsahuje i spoustu časopisů pro maminky, ale také o dekoraci domů a bytů. Časopisy rádi rozdáme zdarma. Stačí se jen přihlásit.

Knihovnu má na starosti Lucka a ráda vám s čímkoliv pomůže.

 

Místa v autobuse se plní

Pokud stále zvažujete, jestli jet do Písku na hravou výstavu s Jídlem si (ne)hrajem, rozhodněte se rychle. Místa v autobuse se rychle plní. A pokud stále váháte a nevíte, co vás na výstavě čeká, koukněte na video zde.

 

Příští úterý

V úterý 25. února vyrábíme jedlou hlavičku z pomeranče s bonbonky a dalšími laskominami. Kromě toho od 9,30 hodin na půl hodinky nafoukneme skákací hrad. A aby toho nebylo málo - pečeme. Tedy už jen ochutnáváme veškeré sladké buchty, koláče, dorty (ve fantazii se meze nekladou) a společně vybíráme vítěze, který si odnese poukázku na kuchyňské potřeby v hodnotě 250 Kč. 

 

Příští čtvrtek

A nezapomeňte - ve čtvrtek 27. února jdeme společně do malého bazénu. Přijďte tak, abychom ve 14,45 již šli do šaten bazénu (v 15,45 zde začíná kurz plavání a bazén je pro veřejnost uzavřen).

O obou aktivitách se více dozvíte v programu na únor.

 

Těšíme se na viděnou na jakékoliv naší akci!