Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 10. dubna - Pozvánka na úterý, věrnostní kartička, vítěz v pomazánkách, program na květen

9. 4. 2014

 Pozvánka na úterý 15. dubna 2014

img_4251.jpg

V úterý se na vás těší Markéta se svým cvičením (9,30 - 10,00) a nebude chybět ani zpívání v 10,30 hodin.

 

K tomu si můžete udělat radost u stolečku, kde si můžete zakoupit laky na nehty nebo nějaký ten šperk. Přivítejte jaro v krásných pestrých barvách!

 

Věrnostní kartička

V úterý 8. dubna jsme poprvé rozdávali věrnostní kartičky. Kdo do konce školního roku nasbírá 8 našich podpisů (tedy se zúčastní 8 našich akcí z celkem 19), dostane od nás dárek.  Počítají se všechny akce, tedy úterní, čtvrteční, ale i bowling pro maminky, který se uskuteční na Den matek (více o něm zde).

 

Vítěz v pomazánkách

img_5141.jpg

V úterý jsme soutěžili v nejlepší pomazánce. Sešlo se 5 různých pomazánek - zdravých i méně zdravých. Ač jsme to neplánovali a chtěli se jen zúčastnit, vítěz byl nakonec z našich řad. Stala se jím Hanka Šustrová se svojí "českou klasikou". Receptem od babičky svého muže si vysloužila poukázku do kuchyňských potřeb v hodnotě 200 Kč. Recept na pomazánku je jednoduchý - kolilk taveného sýra, tolik majonézy a k tomu hodně česneku:-)

Soutěž v domácím kuchtění určitě zase uděláme, počítáme v červnu. Pokud jste v něčem dobří, dejte nám tip, v čem můžeme soutěžit příště. Po sladkých buchtách a pomazánkách se rádi inspirujeme.

 

Program na květen

V programech najdete program na květen. Snad vás potěší venkovní aktivity (akce na dopravním hřišti, vláčkem na Dívčí kámen), ale i bowling, který jsme naplánovali na den matek a to 11. května 2014. Uvítáme každou maminku dítěte jakéhokoliv věku!