Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bohatý narozeninový program láká děti ve věku 1-12 let

11. 4. 2015

Chtěli jsme oslovit děti, které za těch 10 navštěvovali MC Míša a sestavili jsme program, ze kterého si vyberou všechny věkové kategorie:

Největší zábavu připraví klaun Hugo - velký profesionál, který bude mít připravené hry a soutěže pro děti všech věkových kategorií. K tomu diskotéku a spoustu drobných odměn.

Kulturní vložky vyplní Dětský folklorní soubor Jitřenka, který letos slaví také kulaté narozeniny a to přímo 40. Představí se nám ti nejmenší od čtyř let. Kluky by mohla zajímat exhibice karate Marka Hullmana. Své dovednosti ukáže 8 dětí.

Abychom si připomněli 10 let výročí - budeme promítat fotografie z celé doby činnosti MC Míša. K tomu si můžete prohlédnout dvě hromadná díla - panáčky, které dotvořili děti, maminky, členové a bývalý členové a partneři MC Míša. Druhé dílo je vytvořeno z ručiček a nožiček dětí, co současně navštěvují MC Míša a jejich maminek.

Aby nám bylo dobře na duši i na těle, můžete se těšit na občerstvení a cukrovou vatu. 

Na správné narozeninové oslavě nesmí chybět dort, přípitek a dárečky. To vše bude, jen dárečky nebude MC Míša dostávat, ale rozdávat dětem.

 

Nezapomeňte si včas zakoupit vstupenky - v Infocentru nebo u nás v MC Míša každé úterý dopoledne. Těšíme se na vás!!